+48 795826985

Pakiety

Zapraszamy na relaks w górach :) | Aktywny wypoczynek

Cena od 50 PLN

Zapraszamy na wypoczynek do Agroturystyki "Cztery Pory Roku" :) Przyjeżdżajcie w pojedynkę, w parach, z dziećmi, a nawet ze zwierzakami! Jesteśmy zlokalizowani w uroczym Jeżowie Sudeckim, 3 km od Jeleniej Góry.  Oferujemy komfortowe pokoje i apartamenty z łazienkami, parking dla Gości oraz możliwość przyjazdu z ukochanym zwierzakiem :) Obiekt położony jest w odległości 10 m od przystanku autobusowego miejskiej komunikacji. Dzięki temu istnieje łatwy i szybki dojazd do Jeleniej Góry (10min). W samym Jeżowie Sudeckim czeka na Państwa szereg atrakcji turystycznych. Okolica to wymarzony teren do pieszych wędrówek i wypraw rowerowych. W odległości 3 km od Agroturystki znajduje się malowniczo położona Góra Szybowcowa z pięknymi widokami na panoramę Kotliny Jeleniogórskiej i Karkonoszy. Jeżów Sudecki to idealna baza wypadowa do zwiedzania bardzo ciekawych okolic o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych m.in. Karpacz, Szklarska Poręba.

Czytaj więcej


Zapraszamy na Majówkę :) | Majówka

Cena od 50 PLN

Weekend majowy tylko w Agroturystyce "Cztery Pory Roku" ! Jesteśmy zlokalizowani w uroczym Jeżowie Sudeckim, 3 km od Jeleniej Góry.  Oferujemy komfortowe pokoje i apartamenty z łazienkami, parking dla Gości oraz możliwość przyjazdu z ukochanym zwierzakiem :) Obiekt położony jest w odległości 10 m od przystanku autobusowego miejskiej komunikacji. Dzięki temu istnieje łatwy i szybki dojazd do Jeleniej Góry (10min). W samym Jeżowie Sudeckim czeka na Państwa szereg atrakcji turystycznych. Okolica to wymarzony teren do pieszych wędrówek i wypraw rowerowych. W odległości 3 km od Agroturystki znajduje się malowniczo położona Góra Szybowcowa z pięknymi widokami na panoramę Kotliny Jeleniogórskiej i Karkonoszy. Jeżów Sudecki to idealna baza wypadowa do zwiedzania bardzo ciekawych okolic o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych m.in. Karpacz, Szklarska Poręba.

Czytaj więcej


Wakacje w Górach Kaczawskich :) | Wakacje

Cena od 50 PLN

Zapraszamy na wakacje do naszej Agroturystyki  "Cztery Pory Roku" :) Jesteśmy zlokalizowani w uroczym Jeżowie Sudeckim, 3 km od Jeleniej Góry.  Oferujemy komfortowe pokoje i apartamenty z łazienkami, parking dla Gości oraz możliwość przyjazdu z ukochanym zwierzakiem :) Obiekt położony jest w odległości 10 m od przystanku autobusowego miejskiej komunikacji. Dzięki temu istnieje łatwy i szybki dojazd do Jeleniej Góry (10min). W samym Jeżowie Sudeckim czeka na Państwa szereg atrakcji turystycznych. Okolica to wymarzony teren do pieszych wędrówek i wypraw rowerowych. W odległości 3 km od Agroturystki znajduje się malowniczo położona Góra Szybowcowa z pięknymi widokami na panoramę Kotliny Jeleniogórskiej i Karkonoszy. Jeżów Sudecki to idealna baza wypadowa do zwiedzania bardzo ciekawych okolic o wysokich walorach przyrodniczych i krajobrazowych m.in. Karpacz, Szklarska Poręba.

Czytaj więcej